З 2016 року в Україні прийнято проводити відкриті тендери усіма державними підприємствами в сфері закупівель будь-яких товарів чи послуг. Цей закон став досить неприємним для багатьох державних організацій і відразу ж привернув до себе досить багато уваги. Кожен підприємець, який хотів дістати крупного державного клієнта, тепер мав все необхідне для реалізації цієї мети. Даний закон вивів всі державні закупівлі в абсолютно прозору сферу, де кожен міг відстежувати всі операції і навіть подати скаргу до відповідної структури, якщо вважав, що під час проведення тендеру мали місце якісь махінації. Так держава спробувала зробити максимально чесним і відкритим сектор державних закупівель, а також дозволило молодим підприємствам шукати дійсно гідні замовлення.

Відкриті тендери довгий час вважалися чимось міфічним і практично непридатним в реаліях нашої країни, де корупція була невід’ємною частиною роботи будь-якого державного підприємства. Проте, як показує практика, тендери дійсно змогли зробити цей сектор куди більш прозорим і допомогли боротися з корупцією належним чином. Для того, щоб стати частиною цієї системи, досить просто зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків, який відкриє Вам пряму дорогу на участь в тендері. Зробити це можна тут tender.uub.com.ua. Дуже важливо, щоб майданчик дійсно мав всі необхідні сертифікати якості та зміг надати Вам повний спектр послуг в цій області. Зазначений вище варіант є надзвичайно зручним та може бути ідеальним вибором для будь-якого підприємства.

Для кого може бути цікава участь в тендері?

Та практично для будь-якого підприємства. При чому навіть не важливо в якій сфері Ви зайняті. Тендер може бути Вам в рівній мірі корисний і в тому випадку якщо Ви займаєтеся виробництвом цементу, і в тому, коли Ви займаєтеся онлайн маркетингом. Закупівлі можуть бути абсолютно різними, так що спробувати удачу може будь-яке підприємство. Насправді, участь в тендері цілком може бути метою для будь-якого амбітного бізнесмена адже така можливість відкриє перед ним цілий ряд абсолютно несподіваних переваг. З одного боку, це дасть йому шанс дістати крупного державного замовника, що завжди дуже навіть непогано позначиться на бюджеті підприємства. З іншого — це дасть можливість оновити своє портфоліо, вписавши туди відому державну компанію. Відповідно, дуже важливо буде не просто взяти участь в тендері, а й одразу налаштуватися на перемогу.

Але тут потрібно бути готовим до того, що доведеться мати справу з бюрократією, так як всі державні підприємства мають досить високі вимоги до своїх виконавців. Насправді, всі ці вимоги продиктовані банальним бажанням переконатися в тому, що потенційний виконавець, який здобув перемогу в тендері, дійсно може забезпечити установу належним рівнем послуг і зробити все це вчасно. Існують навіть окремі компанії або юристи, які пропонують свої послуги з підготовки всіх необхідних документів для тих компаній, які беруть участь в тендері. Насправді ж, всі документи цілком можна підготувати і самостійно, але якщо Ви сумніваєтеся в тому, що зможете зробити все належним чином, або ж банально не маєте часу на все це, то цілком можна обійтися без особистої участі і довіритися професіоналам.

Відкриті тендери допомагають зробити сферу державних закупівель доступною для кожного підприємця, незалежно від сфери зайнятості. Ця опція є переважною в роботі багатьох компаній, так що участь в тендері завжди будуть приймати багато підприємств. Тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/yak-provodyty-protseduru-zakupivli-v-odnogo-uchasnyka можна дізнатися більше про процедуру проведення закупівель в одного учасника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *